עורכי דין נזיקין

עורכי דין נזיקין

יום שישי, אפריל 26th, 2013

עורכי דין נזיקין
מדי שנה מוגשות במדינת ישראל אלפי תביעות נזיקין בגין נזקים שונים שאירעו לרכושם של התובעים או לגופם. המשותף לכל אחת ואחת מהתביעות האלו הוא שכולן הוגשו בסיוע של עורכי דין נזיקין ותחת הליווי הצמוד שלהם. 
כיום פועלים בתחום הנזיקין בישראל אלפי עורכי דין נזיקין ולכן הציבור הרחב לא אחת מתקשה להפריד את המוץ מן התבן. במאמר שלפניכם ננסה לעשות מעט סדר בדברים, להסביר את עבודתם המורכבת של עורכי דין נזיקין וכן נספק לכם מספר עצות בנוגע לאופן שבו תוכלו לבחור אך ורק עורכי דין נזיקין מקצועיים שניתן לסמוך עליהם. קריאה נעימה ובהצלחה. 
מה הוא תפקידם של עורכי דין נזיקין?
עורכי דין נזיקין הם אנשי מקצוע שתפקידם לסייע לאזרחים להגיש תביעות נזיקין בגין נזקי גוף או נזקי רכוש. כאשר אדם מן השורה מגיע למשרד של עורכי דין נזיקין בשלב הראשון עליהם לבחון את פרטי המקרה ולהבין האם אכן קיימת עילה להגשת תביעה וכן לנבא את סיכויי ההצלחה שלה. לאחר מכן עורכי דין נזיקין יוצרים קשר עם מומחה מהתחום שבו עוסקת התביעה. במידה ולמשל מדובר על מקרה של רשלנות רפואית שהתרחשה במהלך טיפול רפואי, אותם עורכי דין נזיקין יצרו קשר עם רופא מומחה שתחום ההתמחות שלו קשור קשר ישיר לנושא התביעה ובמידה ומדובר על תביעה בנוגע לנזקי צנרת, האדם עמו יצרו קשר יהיה למשל שמאי מקרקעין או מהנדס צנרת לצורך העניין. 
לאחר מכן עורכי דין נזיקין צריכים לאסוף את כל העדויות ואת כל המסמכים הרלוונטיים למקרה ולגבש את הנתונים שאספו לכדי תביעה מגובשת ומבוססת. במהלך התהליך עליהם להדריך את התובע בנוגע לאופן שבו עליו להתנהל ובנוגע לאופן שבו הוא צריך לנהוג לרבות הצעדים שיש עליו לעשות בכל מקרה ומקרה לגופו. שימו לב –  ללא סיוע מקצועי של עורכי דין נזיקין אין אפשרות להגיש תביעת נזיקין מבוססת, אמינה ובעלת סיכויי הצלחה גבוהים.
כיצד ניתן לבחור עורכי דין נזיקין בחכמה?
מה שחשוב לזכור הוא שבכל מקרה שבו מוגשת תביעת נזיקין, בצדו השני של המתרס לא עומד רק הצד הנתבע אלא כמובן עורכי דין נזיקין מטעמו שינסו להוכיח את חפותו ושיילחמו על הגעה להסכם על סכום פיצויים נמוך יותר מזה שתדרשו. לפיכך יש לעשות ככל האפשר על מנת לאתר עורכי דין נזיקין מקצועיים וחריפים שימקסמו את סכום הפיצויים ושיוציאו אתכם מהתביעה כשידכם על העליונה. 
סיכמנו עבורכם בנקודות את הדברים שיש לתת עליהם את הדעת כשבאים לבחור עורכי דין נזיקין להלן:
· שנות ניסיון – מאחר והשוק של עורכי דין נזיקין הוא שוק רווי מאוד ומאחר ומדי שנה נפלטים למעגל העבודה אלפי עורכי דין נזיקין, הרי שחשוב מאוד להימנע מעבודה מול עורכי דין נזיקין לא מיומנים שלא מחזיקים במספיק שנות וותק בתחום. ההמלצה היא להקפיד לעבוד אך ורק מול עורכי דין נזיקין שעוסקים בתחום למעלה מעשור לפחות.  
· התמחות ספציפית – כאשר תתחילו לגשש אחר עורכי דין נזיקין תגלו די מהר כי ישנם לא מעט עורכי דין נזיקין שחולשים על מספר תחומים במקביל ושלא עוסקים באופן ספציפי ובלעדי בתביעות נזיקין. ההמלצה שלנו אליכם היא לאתר אך ורק עורכי דין נזיקין שעוסקים באופן בלעדי בתחום תביעות הנזיקין ולהימנע מעבודה מול עורכי דין נזיקין שבנוסף עוסקים גם בתחום של עבירות תעבורה, סמים וכיו"ב. 
· אחוזי הצלחה – הנקודה האחרונה שיש לשים אליה לב בכל הקשור אל עורכי דין נזיקין הוא סיפורי ההצלחה שלהם. נסו לברר האם ייצגו בעבר תובעים בתביעות שנסובו סביב מקרים זהים לשלכם ונסו לברר כיצד הסתיימו אותם תיקים בהם טיפלו. 
לסיום נאחל לכם בריאות שלמה ושהתביעה שלכם תצא לדרך באופן המקצועי, המוצלח והחכם ביותר.